Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Usta bir çizer ve dünyanın en büyük müzelerinden biri, bu eserde bir araya geliyor...

Avrupa çizgi romanının en parlak yeteneklerinden olan Nicolas de Crécy, ortak yayıncısı Louvre Müzesi olan dahiyane bir eser ortaya koyuyor.

İnsanlığın tüm tarihinin unutulduğu, binlerce yıl süren bir buzul çağının ardından, bir grup arkeolog, Louvre Müzesi’ne yolculuk yapıyor; eski dünyayı, yıkıntılar altındaki kültürel mirasla anlamaya çalışıyor.

Nicolas de Crecy, çizgi romanın önemli ödüllerinden Angoulême Ödülü’nü almış, Eisner’a aday olmuş bir sanatçı; yetenekli bir hikâye anlatıcısı. Buzul Çağı’nda tarih, bilim kurgu ve felsefi çıkarımları tatlı bir hikâye içine ustaca sığdırıyor.

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%28,6
%28,6
%28,6
%0
%14,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

06.01.2019

eh işte

şahsen hakkettiği puan 4.hikayesi biraz boğucu ve sıkıcı belki bazı göndermelere ilgiliyseniz sıkıcı gelmeyebilir benim şahsen pek ilgimi çekmedi ama yarattığı evreni de gerçekçilik bakımından biraz düşük buldum  ama genel olarak bakarsa güzel bir çizgi roman

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.