Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç Kitap Açıklaması


"Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç" isimli eseriyle Demirkıran bu sefer de kadınları ve kadına dair aklınıza gelebilecek neredeyse her şeyi; doğumundan genç kızlığına, evliliğinden anneliğine ve hatta hayatının sonuna kadar bütün evreleriyle mercek altına alıyor.Bu kitabıyla Dünyanın En Akıllı İnsanı, kadınların eksik yönlerini eleştirmekten daha çok bu zaaflarına çözümler üreterek onları olmaları gereken gerçek konumuna taşımayı hedefliyor.Bildiğiniz sıra dışı üslubuyla Erdal Demirkıran, bu kitabında oluşturduğu 'Hariç Kadın' figürünü örnek göstererek kadınları sıradan olanlardan ayırıp onları zirve seviyelere çıkmaya adeta mecbur bırakıyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 384

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kashna Kitap Ağacı

 

Puanlamalar
%66,7
%33,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

02.01.2020

Anlayana

Gerçekten çok güzel yazmış. Özellikle kadınların okuması ve kendilerini orada görmeleri gerekir.

03.05.2019

Kayıp

Erdal demirkıranı okumamak kayıp denmiş kendi kayboldu gitti biz kaybettik bence de keşke kitap yazmaya devam etseydi

20.11.2015

Silindi devamı övgü dolu işte.

Kapağın üzerindede zaten bütün konulara değindiğinin mesajını veriyor.Erdal Demirkıran´ı Erdal Demirkıran yapanın bu olduğunu düşünüyorum.Kapağından ve İsiminden öyle mesaj veriyorki görüpte almamanız imkansız... Ki ismindede yine bir kelime oyunu var...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.