Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Bu Kitap Hayatınızı kurtaracak Kitap Açıklaması

 


"Kaybolmuş bir adamın dünyayla yeniden bağ kurma hikâyesini anlatan bu cesur roman herkes için büyük önem taşıyor."
-Stephen King-

Aslında Hiçbir Şeyi Olmayan Her Şeye Sahip Adamın Bir Şeylere Sahip Olma Macerası

Orta yaşlı, boşanmış bir adam olan Richard Novak için söylenecek pek bir şey yok aslında. Maddi sıkıntısı yok, lüks bir evde yaşıyor, özel beslenme uzmanı ve spor hocası var. Her şeye sahip yani, pek çoğunuzdan güzel bir hayatı var… En azından dışarıdan öyle görünüyor.

Ancak Richard bir sabah vücuduna saplanan korkunç bir ağrıyla bazı şeyleri sorgulamaya başlar. Evinin önünde birdenbire ortaya çıkan dev çukur da olaylar silsilesini beraberinde getirir. O her şeyi olan adam, aslında hiçbir şeyi olmadığını fark eder. Ve kendine yeni bir yol çizmeye karar verir. O yolda iyi bir arkadaş, bir oğul, bir baba, bir sırdaş, bir sevgili, bir kardeş ve hatta bir keresinde de bir kahraman olur hayır, durun, bir kez değil, birkaç kez kahraman olur.

Sıradanın aslında ne kadar da olağanüstü bir şey olduğunu hatırlatan bu roman, kendini kaybetmeye ve etrafındaki dünyaya açılmaya istekli olanlar için kısır döngüdeki hayatlarını kurtaracak bir dönüşümün ilk ayağı olabilir.

"Yeni başlangıçların ve donutların romanı!"
-Daily Express-

"Los Angeles'ta geçen, absürt komedi tadında harika bir roman."
Sunday Telegraph-

"Hem çok gerçekçi hem çok düşündürücü hem de eğlenceli."
-Irish Times-

"Homes, duygusal geçişlerle iyiliğin doğasına müthiş bir gönderme yapmış."
-Independent-

"Olağanüstü! Amerika karşıtı, tüketim toplumu karşıtı, bireycilik karşıtı… Bakış açınızı esrarengiz ve eğlenceli şekilde değiştirecek."
-Observer-
"Yumuşacık bir çekirdeğin ve sert köşelerin, gerçekliğin ve gerçeküstülüğün olduğu, insanın kendi içinde yaşadığı dönüşüme dair hikâyenin sinematik özelliklerle dile dökülmüş hali gibi."
-Daily Telegraph-

"Tuhaf ve sıcacık. Bilgece ve gerçekten şahane. Neredeyse büyülü bir dili var, açıklanamaz şekilde kendine bağlıyor."
-Mark Haddon-
(Tanıtım Bülteninden)



Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.