3,5/5 - 6 Kişi Yorum Yap
16,1 TL
23,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 25 - 27 Şubat
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Bir varmış, bir yokmuş. Bir zamanlar, resimli bir çocuk kitabının içinde herkes bir taraftan öteki tarafa gezip dolaşırmış. Ve hepsi çok mutluymuş... Sonra bir gün, biri kitabın ortasına bir duvar örmüş. Artık hiçbiri bir taraftan öteki tarafa koşturup duramaz olmuş. Kimse bu durumdan mutlu değilmiş, bir kişi dışında... Küçük bir şövalye. O, kitabın ortasındaki duvarı çok sevmiş. Kendi bulunduğu tarafın güvenli, öteki tarafın ise tehlikeli olduğunu düşünüyormuş. Ama zamanla anlaşılmış ki durum pek de öyle değil. Peki şimdi ne olacak? Küçük şövalye oradan nasıl kurtulacak? Duvarın diğer tarafındanki dev düşündüğü kadar tehlikeli olmayabilir mi?

Ünlü çocuk yazarı Jon Agee’den, çocuklara önyargıların ne kadar aldatıcı olabileceğini gösteren basit ama büyülü bir kitap.

“YILIN EN İYİ ÇOCUK KİTABI” Seçkilerinde

- Boston Globe  Chicago Tribune  Publishers Weekly New York Times Book Review -

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%50
%16,7
%16,7
%0
%16,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

06.02.2020

Ön yargı

Ön yargıyı bu kadar  güzel anlatan bir kitapla daha karşılaşmadım.

19.12.2019

Etkileyici

Bu kitap kendimize koyduğumuz sınırları, bu sınırlar içinde edindiğimiz önyargıları ve bunların anlamsızlığını sade bir şekilde küçük yaş grubunun anlayabileceği bir dilde yazılmış. Metaforik anlatıma sahip bu etkileyici kitabı küçükler kadar büyüklerin de okuması gerekiyor.

24.08.2019

Farklı ilgi çekici

Kitap biraz farklı. Önyargılı olmamayı gösterirken çocukların dikkatini de ölçüyor. Dili sade akıcı ve okuması çok kolay. Başlayınca çok kısa sürede bitiyor.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız