2,5/5 - 9 Kişi Yorum Yap, Kazan!

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 192

Dil : Türkçe

50 yıldan daha uzun zamandır James Bond, izleyicilere başka hiçbir süper kahramanın yapmadığı kadar gerilim, heyecan ve eğlence yaşattı.Bond Efsanesi, Bond'u sette ve kamera arkasında 1960'lardan beri takip ed ... Tamamını gör
14,9 TL
92,59 TL %84
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


50 yıldan daha uzun zamandır James Bond, izleyicilere başka hiçbir süper kahramanın yapmadığı kadar gerilim, heyecan ve eğlence yaşattı.

Bond Efsanesi, Bond'u sette ve kamera arkasında 1960'lardan beri takip eden efsanevi Terry O'Neill'ın çoğu daha önce hiç yayınlanmamış fotoğraflarından oluşan eşsiz bir derleme niteliği taşıyor aynı zamanda...

Bond hakkında eşine az rastlanır görüşler ve yorumlar bu eşsiz fotoğraflara eşlik ediyor: Gazeteci yazar Godfrey Smith gerçek Bond'u -arkadaşı ve meslektaşı Ian Fleming'i- yadediyor, GQ editörü Dylan Jones, Bond stilini tanımlıyor ve Honor Blackman'dan Britt Ekland'a Bond kızları setlerdeki maceralarını anlatıyor.

Bond hayranlarını sevindirecek bu özel çalışma ile karakterlerin, filmlerin, setlerin ve objektifin ardındaki efsaneye daha da yakınlaşacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Caretta Yayıncılık

 

Puanlamalar

%37,5
%12,5
%25
%0
%25
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!