Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"İletişim' deyip geçmeyin, dünyanın en zor işlerinden birisidir. Mesela siz kaç tane koskocaman olmuş 'egoyu' yönetebilirsiniz? Ya da kaç tane koskocaman 'ego' ile vakit geçirebilirsiniz? İşte Özgür "Egonu benim önümden çeker misin lütfen?' diyebilenlerden. Başarısının sırrı da burada galiba.
Armağan Çağlayan
Yapımcı


'iletişim'konusunda yumuşak ve naif tavrı ile çok seveni olan bir profosyoneldir Özgür...hayatının büyük bir kısmını verdiği bu meslekte,geriye iyi dostluklar bırakabilmek zor zanaattır aslında...
Oya gibi işlenen bu kariyerden bana,iyi bir sırdaş,kızıma ömürlük bir dayı ve birde bu kitaptaki gözlemler kaldı...
Deniz Akkaya
Model


' Enerjisi bu kadar pozitif ve adil, işinde de böyle bir başarı ve kariyer elde etmiş bir insanı tanımak fikri bile benim için zor bir denklemdi, Özgür Aras'ı tanımadan önce. Sektörümüzün sabrı kalmamış dikenli sahte insanlarının arasında Özgür Aras ile tanışmak ve çalışmak inanılmaz bir şanstır.
Ekin Türkmen
Oyuncu


Özgür çok zekidir. Her projeyi ayrı değerlendirir, geleneksel ve kalıplaşmış pazarlama yöntemlerini de iyi bilir, modern yöntemleri de. Ona o sırada hangi yöntem lazımsa, o yöntemi yerinde ve doğru bir şekilde kullanır. Henüz aksine şahit olmadım. İnsandır bir de Özgür. Şu sayıları az, hem zeki olan hem de insan olarak kalabilmiş kişilerdendir.
Emre Aydın
Sanatçı


Ün ve şöhreti taşımak zordur. Birde bunu taşımayı beceremeyen insanlarla çalışmak çok daha zordur. Ama Özgür Aras bunu başaran yada başaramayanlarla sorunu çok güzel çözebilmiş kendi alanında tek kişidir.
Esin Övet / Gazeteci
Yazar
Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız