3/5 - 3 Kişi Yorum Yap
20,41 TL
26,85 TL %24
Standart Teslimat : 20 Ekim - 23 Ekim
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Biyo - Enformasyonel Rezonans Tıbbı - Tanrısal Sağlığın Sırrı Kitap Açıklaması


Yaşamda Tanrının mucizelerine inanır veya inanmazsınız, bu mucizeler vicdanınızın kapısında bekler, inanana kapı açılır, inanmayana açılmaz, nedeni Tanrısal frekans fenomenidir.

Tanrısal sağlığın mucizesi, enformasyon-rezonans- takyon olgusudur. Biyo- enformasyonel- rezonans tıbbı, alternatif tıp değil, "tamamlayıcı" bir enerji tıbbıdır. Tanrısal sistem de, enformasyon-rezonans- takyon fenomenin üzerine yapılandırılmıştır. Tanrı parçacığı taşıdığı evrensel yasaları ve bilgileri ilahi bir frekans kodlaması ile içinde barındırır. Dolayısıyla her insanın, bir frekans tabanlı şifre kodu vardır ve frekans Tanrısal sırların anahtarıdır.

Bir sistemin doğal frekansı, dışarıdan aynı frekansta gelen bir etken tarafından karşılandığında aralarında meydana gelen boşlukta, aynı frekansı taşıyan bir takyon parçacığının kıvılcımı ile şiddetli bir frekansı oluşur. Bu rezonans biyoenerji terapilerinde iki ayrı regülasyon yöntemi olarak kullanılır. Birinci regülasyon, bedenimizdeki (kanserli hücreler gibi) bozucu etkenleri yok edebilir. İkinci yöntem ise vücudumuzdaki enerji akışının dengesizliklerini "regüle ederek" ya da "düzenleyerek" problemleri sonlandırabilir ve bağışıklık sistemini güçlendirebilir. Lakhovsky'nin kolye osilatörleri ise vücudumuzdaki tüm hücreleri havadaki sağlıklı radyasyon ile şarj ederek bedenimize bütünsel iyi olma hali/wellness kazandırabilir.

Unutmayın, vücudunuzu ihmal ederseniz o da sizi ihmal eder.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 235

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Marnet Yayıncılık

 

Puanlamalar
%33,3
%33,3
%0
%0
%33,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.09.2020

Harika

Serinin diğer kitapları çok güzeldi Bunu okumadan harika olduğunu biliyorum

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.