Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Bitmeyen Aşk Kitap Açıklaması

 


Nedir aşk? Bir mucize mi, aklın kişiye bir oyunu mu?.. Nasıl bir afyondur ki insan, mantığın kalelerini bir anda yerle bir edip âşık olunanın ardından sersem ve serseri bir yaprak gibi savrulur? Bir kara büyü müdür?... Yoksa yalnızca bir ihtiyaç mı?
Nilgün'e göre, Sinan'a göre ve tarafsız, üçüncü bir göz olarak, yazara göre aşk bambaşka... Türün alışıldık örneklerine hiç benzemiyor Bitmeyen Aşk. Hem şiddetli duygu fırtınalarını hem de yarattığı sarsıntıların insan yaşamını nasıl yapılandırdığını bir potada eritiyor. Türk edebiyatının usta kalemi Pınar Kür, bu ruh durumunu bütün boyutlarıyla ele alırken, okuru da bir dördüncü göz olarak işin içine katıyor.

İnce işlenmiş ayrıntılarla kurgulanan Bitmeyen Aşk, okuru duygu-mantık ekseninde olağanüstü bir gezintiye çıkarıyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 475

Baskı Yılı: 2013


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 475

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

14.08.2009

Hayal kırıklığı

Ben ilk defa Pınar Kür kitabı okudum ama bu kadar Hint filmlerine ve ya Brezilya dizilerine benzer bir kitap okumamıştım. Üstelik o filmlerde bile belli bir konu, sonuç, heyecan olur. Bu kitapta ne yazık ki hiçbirşey yoktu. Kitabın sonunu zor getirebildim. Sadece vakit kaybıydı:(((

03.05.2009

Sinan Ve Nilgün

İlk defa bir Pınar Kür kitabı okudum. Ve sanırım diğer bütün kitaplarını da okuyacağım bundan sonra. Bitmeyen aşk´ı çok beğendim. Çok yoğun olmama rağmen 5 günde bitirdim.Dili hem çok akıcı, hem de araya sıkıştırdığı aşkla ilgili doğru tespitlerle insanın yüreğine dokunmasını bilmiş.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.