Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Mutfak, yaşam denen mucizenin en önemli unsurlarından biridir, çünkü nasıl beslendiğimiz bedenimizi ve yaşama bakışımızı etkiler.

Denemediğim Yol Kalmadı ve Sabrımı Zorluyorsun kitaplarının da yazarı olan Isabelle Filliozat, bu kitabında, farkında olmasak da yaşamımızda çok önemli bir yere sahip olan mutfağı psikoloji, bireysel gelişim, spiritüalizm, sağlıklı beslenme, gastronomi, sosyoloji ve tarih gibi farklı merceklerden inceleyerek bütünsel bir yaklaşımla ele alıyor.

 • Yemek yapmayı neden severiz? Ya da neden sevmeyiz?

 • Mutfak bize aidiyet duygumuzu güçlendirebileceğimiz, kendimizi ifade edip geliştirebileceğimiz bir ortam sunar mı?

 • Mutfağa bakışımız eşimizle olan ilişkimizi olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilir mi?

 • Günümüz çocuklarında görmeye alıştığımız öfke nöbetleri, isteklerinin gerçekleşmemesine dayanamamak, depresyon, kaygı, dikkat eksikliği gibi sorunların nedenini biliyor musunuz?

 • Alerjiler neden çok arttı?

 • Herkese uygun bir rejim var mıdır?


 • Dünya mutfağına ait birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemek tarifleri, gündelik işlerinizle uğraşırken bile gerçekleştirebileceğiniz basit alıştırmalar ve meditasyon tekniklerinin yanı sıra yukarıdaki soruların ve daha pek çoğunun cevabını bulabileceğiniz bu kitabı baş ucunuzdan ve mutfağınızın baş köşesinden ayıramayacaksınız.
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 264

  Baskı Yılı: 2016


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Kuraldışı Yayınları

   

  Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.