26,55 TL
Standart Teslimat : 04 Temmuz - 07 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Bir Şüphen mi Var? Kitap Açıklaması

 

Bu kitapta, modern çağın bir problemi olan, “Düşünmeden Kabullenme”  ve bunun getirdiği, bilgiden yoksun önyargıların hâkim olduğu günümüzde, her kesimden insanın aklına gelebilecek sorulara, belli bir disiplin ve referanslar çerçevesinde cevap vermeye çalışan bir gayrete şahit oldum.

Herkesin, içerisinde “Bak, işte bu hep benim kafama takılıyordu!” diye cevap bulabileceği bu kitabın yazarını tebrik eder, her şeye rağmen, hala  yüreklerinde "okuma arzusu ”nu  muhafaza edebilenlere hararetle tavsiye ederim.

 

Prof. Dr. İsmail Hakkı AYDIN

Bu kitap, inancın kaba saba sorgulandığı bu modern çağda, her kesimden insanın aklına takılan ve kafa karışıklığına sebep olan konuları (soruları) ele almaktadır. Özellikle de kafası karışık, şüphe içinde olan, dine dair zihninde çeşitli anlam boşluğu yaşayan ve Allah'ın varlığı hususunda tereddüt içinde olan kişiler için yazılmıştır.

İnsan, istidadı gereği merak eden, soru soran ve öğrenme ihtiyacı hisseden bir varlıktır. “Niçin yaşam var?” “İnsanın dünyadaki değeri nedir?” “Neden varız?” “Öldükten sonra ne olacak?” “Niçin evren var?” gibi birçok hayati önem taşıyan varoluşsal sorulara cevap aramaktadır. Dolayısıyla insanın anlam arayışı hiçbir zaman bitmez. İşte bu kitap bir nebze de olsa sizlere anlam arayışında yol gösterecek, kafanızdaki şüpheleri ortadan kaldıracak ve yaşamın anlam bilincini aşılayacaktır. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

30.01.2020

mükemmel

Bu kitabı kesinlikle herkes okumalı. Harika ötesi birşey.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.