4/5 - 50 Kişi Yorum Yap
25,35 TL
39,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 26 Temmuz - 03 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Bir Dostluk Masalı Kitap Açıklaması

Ormandaki tüm fındıklar aşkına, tam zamanında geldin!
Biz de senin kadar yardımsever bir kitap kurdu arıyorduk uzun zamandır.
Şansın varmış ki bu kitaba rastladın!
Bak, güneş, dağların arkasında gerinmeye başladı bile çoktan.
O zaman neden hâlâ koşmuyorsun Postacı Saka Kuşu'nun ardından…


Koca kuyruğu, çizgili sırt çantası ve sevimli yüz ifadesiyle etrafına neşe saçan Sincap, aynı zamanda çok da yardımseverdir. Bir sabah uyandığında kovuğunda gizemli bir mektup bulur ve telaşla yola koyulur. Ormanda karşılaştığı hayvanlar peşi sıra Sincap'tan yardım isterler. Yol boyunca, Geyik Bey’in boynuzlarını çiçeklerle süsleyen, şevkle örgü ören kaplumbağa için yün yumak peşine düşen dostumuz kurda, dağ sıçanına, tilkiye, sansara, kurbağalara, nehirdeki balıklara derken neredeyse bütün orman sakinlerine yardımcı olur. Peki ya bulduğu o esrarengiz mektup? Sincap asıl hedefine ulaşabilecek midir?

Akdenizli sanatçılar Susanna Isern ve Marco Somà imzalı bu eğlenceli resimli kitap, dostluğu yücelten güçlü hikâyesinin yanı sıra ormanda geçen olağanüstü bir düşü andıran naif resimleriyle gözlere hitap ediyor.  
 
Kalpleri yumuşatan sıcacık öyküsüyle her yaştan okurun beğenisini kazanacak Bir Dostluk Masalı, yardımlaşmanın, dostluğun ve sevginin hayatımıza kattığı güzellikleri anımsatırken yüzlerde tatlı bir tebessüm bırakıyor.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar
%40
%32
%26
%2
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.02.2021

Harika

Harika bir kitap mutlaka kitaplığınızda bulunması gerekenlerden bır tanesı

06.01.2021

Bıkmadan Okunuyor

Çocuğu 4-5 yaş aralığındaki anneler bilir, bir kitaba takınılır ve defalarca okunur. Bıktırana kadar. İşte bu kitap sla bıktırmıyor. öyle sıcak bir öyküsü var ki. Öğüt vereceğim diye abartmadan sakince çocuğunuzun ruhuna işleyecek. Her gece ben okumak istiyorum resmen. Çocuğunuzun kitaplığında mutlaka bulunmalı. Öyküsü kadar çizimleri de harika

28.12.2020

Güzel

Yazısı az, yardımlaşma ve dostluk hakkında güzel bir hikaye

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.