Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Bir Delinin Hatıra Defteri Kitap Açıklaması

 


Bir devlet dairesinde kâtip olarak çalışan Poprishchin işini ve yaşadığı hayatı günden güne daha fazla sorgulamaktadır. Daire müdürünün kızı Sophie’ye âşıktır ancak bu aşkın önünde büyük bir engel vardır: O sıradan bir memurdur.


 


Poprishchin bir gün sokakta Sophie’ye rastlar. Ona görünmemek için gizlendiği sırada Sophie’nin köpeğinin başka bir köpekle tıpkı bir insan gibi konuştuğuna tanık olur. İlk başta kulaklarına inanmak istemese de sevdiği kızın düşüncelerini öğrenebilmek amacıyla köpeğin peşine düşmekten kendini alıkoyamaz.


 


Poprishchin o günden sonra gerçeklik algısını hızla yitirmeye başlayacak ve kendini bir sanrı girdabının içinde bulacaktır.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar
%50
%0
%50
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.12.2020

harika

çok merak ettiğim bir kitap,çok güzel olduğunu düşünüyorum

01.12.2020

Harika!

Okurken alıntılamak istediğim, bir kenara not etmek istediğim ya da dönüp tekrardan okuduğum öyle güzel paragraflar vardı ki... Bundan sonra Gogol hayranıyım diyebilirim.

18.10.2019

Delirmek

Okurken sizin de ruh sağlığınızı sorgulayacağınız kitap

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.