Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Bir Acıya Kiracı Kitap Açıklaması

 


(....)

Beni hoyrat bir makasla
Eski bir fotoğraftan oydular.


Kırmızı Yayınları Metin Altıok'un bütün şiirlerinin bu yeni baskısında; dergilerde kalan 4 şiirini de unutulmaktan kurtararak bir acıya kiracı adıyla yeniden yayımladı.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 472

Baskı Yılı: 2010


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 104

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

22.05.2013

kalitesiz baskı

YKY´den kütüphaneden ödünç alıp okudum yıllarca, ne yazık ki YKY baskısı yoktu. Ben de Kırmızı Kedi Yayınevi'nin baskısını aldım. Ne yazık ki çok kalitesiz baskı, cildi mahvoldu kitabın birkaç haftada, çok yazık...

21.02.2010

Yakışmıyor!

Metin Altıok'un şiirleri ateşe verilmiş. Baskı kalitesiz, dizgi özensiz. Çok istememe rağmen kitabı satın almadım. Bu iş düzelene kadar da almayacağım ve daha da ileri gidip girdiğim her kitapçıda özellikle bu kitabı sorduracak ve baskısını beğenmediğim için alamayacağımı hepsine tek tek söyleyeceğim. Bakalım bu eleştiri yayınlanacak mı? Kim bilir belki de kitap satın almak için gerçek kitap dostu başka bir satıcı bulmak zorunda kalırım. Kim bilir?

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.