8,0 TL
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 09 Ağustos (18:00 - 23:00)
Standart Teslimat : 11 Ağustos - 14 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Kitap Açıklaması

 

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) 

 
 

Ünlü romancı kırk birinci doğum gününde bir mektup alır. kimin gönderdiğini bilmese de, mektup hemen ilgisini çeker. “dün evladım öldü” cümlesiyle başlayan mektup bir kadının, bir annenin, bir âşığın hazin hikâyesini anlatır. stefan zweıg, karşılıksız aşkın ne kadar can yakıcı olabileceğini ve nasıl takıntıya dönüşebileceğini gözler önüne serer.

bilinmeyen bir kadının mektubu, psikolojik derinliği ve üslubuyla, hâlâ dünya edebiyatını etkilemekte; büyük budapeşte oteli gibi filmlere ilham kaynağı olmaktadır.

 

Kapak Tasarım: Melike Oran   

 

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.11.2020

etkileyici

platonik bir aşkı, etkileyici bir şekilde anlatmış. Bazı yerlerini insan hayretle okuyor..

12.09.2020

Güzel eser

Güzel bir eser

30.01.2020

"İnsanların içinde olup da yalnız olmaktan daha kötü bir şey yok dünyada..."

"İnsanların içinde olup da yalnız olmaktan daha kötü bir şey yok dünyada..." "Sen çağırdığında özgür olabilmek için her şeyi geri çevirdim..."Aşkınıza ne kadar sadıksınız, ne kadar fedakarsınız ve en önemlisi ne kadar sabırlısınız? Stefan Zweig'ın "platonik aşkı" konu edinen bu hikayesinde yüreğinize oturacak bir çok cümle var. Kesinlikle tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.