5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
30,4 TL
40,0 TL %24
Standart Teslimat : 26 Ocak - 29 Ocak
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Bilgisayar Destekli Matematik Öğretimi (Öğretmen) Kitap Açıklaması

 


Bu kitap; öğretmen, öğretmen yetiştiren akademisyen, öğretmen adayları ve ilköğretim ikinci kademe ile lise düzeylerinde işlenen bazı matematik konularının bilgisayar destekli öğretimine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Kitabın birinci bölümünde, Grafik Analiz yazılımının öğrenmeye katkılarının kuramsal temelleri açıklanmaktadır. İkinci bölümde ise Grafik Analiz yazılımında yer alan herbir etkinlik tanıtılıp bu etkinlikler kullanılarak yapılabilecek dersler için ders planları ve çalışma kağıtlar sunulmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni eğitim modelin göre hazırlanmış olan bu kitapla öğrencilerinizin matematikte grafik analiz yaklaşımını severek konuları kolaylıkla kavrayacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda bu kitabın öğrenci uyarlaması da yayinevimizce yayımlanmıştır.Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: Toroslu Kitaplığı
Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.