37,8 TL
Standart Teslimat : 04 Temmuz - 07 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Beynini Doğru Besle Kitap Açıklaması

 

Beyninizi doğru beslediğinizde alacağınız sonuçlar sizi de şaşırtacak!


Nöroloji Uzmanı Dr. Banu Taşçı Fresko, yılların hekimlik tecrübesiyle kronik ağrılar, özellikle migren ve fibromiyaljide hayatınızın dizginlerini nasıl yeniden ele alacağınızın ipuçlarını veriyor.


Bilimsel kanıtlara dayanarak beslenmenin ağrılarla olan girift ilişkisini sizin için anlaşılır bir dille anlatıyor. Bunun yanında pek çok hastalığı alevlendiren veya yangınını besleyen stresle baş etme yollarını özetliyor. Hastaların da doktorların da görmezden geldiği veya önemli olmadığını düşündüğü çocukluk çağı travmalarından, travmaların etkilerinden, travmaların üzerimizde yarattığı ağır yükten çıkış yollarını gösteriyor.


Beyninizi doğru beslediğinizde alacağınız sonuçlar sizi de şaşırtacak; ağrılar azalacak, kronik hastalıklar gerileyecek, mutlu olacaksınız. Kendi geleceğiniz ve gelecek nesillerin geleceğinde olumlu değişikliklere neden olurken, aynı zamanda da kilo verip yıllardır özendiğiniz fitliğe kavuşacaksınız.


Hastanın derdinden anlayan çünkü hastalığın derdini çekmiş bir nöroloğun kaleminden ruhunuza iyi gelecek bir kitap!


 


(Tanıtım bülteninden)


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

22.07.2019

VAHalzheimer ben

unutkanlıkta çığır atlayan ben, bilinçsizliği yenip hafızamın VAH kısmını bertaraf ettim. Teşekkürler

17.07.2019

mutlaka okuyun

bir çok tedavi denemiş bir migren hastası olarak kitabı şiddetle tavsiye ederim. Yazar uzun süre araştırmalar yaparak ve kendi üzerinde deneyimleyerek yazmış kitabı.Ben çok beğendim.Beslenme şeklinden meditasyon tekniklerine yaşanılan travmalarla baş etme yollarına kadar bir çok bilgiyi içeriyor .Özellikler migren ve fibromiyalji hastaları okumalı...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.