69,75 TL
Standart Teslimat : 05 Ekim - 08 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Beyaz Diş Kitap Açıklaması

 

Beyaz Diş vahşi bir hayvanın gözünden,hem doğal hayata hem de insanların acımasız dünyasına eleştirel bir bakış…
Beyaz Diş Alaska’nın sert doğa koşullarında geçen, nefes kesici bir macera hikayesi anlatıyor.Yarı köpek bir anne ile kurt bir babanın yavrusu olarak dünyaya gelen Beyaz Diş, doğduğu günden itibaren farklılığının gölgesinde bir hayat sürmeye başlar.

Zekasıyla ve görüntüsüyle hayranlık uyandıran bu muhteşem yaratık, hem insanların hem de hayvanların eziyetiyle karşılaşır ve her an bedel öder. Hayatta kalmak için içgüdülerinin rehberliğine sığınan Beyaz Diş, zamanla her türlü canlıya karşı güvenini kaybeder ve vahşi hayat ile evcilleşme arasında sıkışıp kalır. Jack London Beyaz Diş’te edebiyat tarihinin en gerçek hayvan karakterlerinden birini yaratırken,düşmanlık,ahlak,güven,merhamet ve sevgi gibi kavramları tartışıyor.

‘’Oysa vahşilik, Beyaz Diş’in görünüşüne ve hareketlerine sinmişti. O vahşi tabiatı simgeliyordu; onun ete kemiğe bürünmüş haliydi.’’
- Jack London - 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

07.11.2020

yaşayarak okunan bir eser

Jack London un her eseri birbirinden güzel ama Beyaz Diş tek kelime ile herkesin okuması gerek.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.