4/5 - 32 Kişi Yorum Yap, Kazan!
9,8 TL
14,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 21 Ekim
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Pürtelaş Sokağı'nda kediler bir gün canhıraş feryatlarla ortalığı inlettiler. Pürtelaş Sokağı'ndaki Beş Sevim Apartmanı'nda tuhaf şeyler oluyordu. Beş pencereli, beş odalı, beş acayip insanın oturduğu Beş Sevim Apartmanı'nda perdelerin arkasında tuhaf şeyler olup bitiyordu. Cinler aleminden gelenler, periler aleminden gelenler, cinperi aleminden gelenler, orada beş garip hikaye yazdılar... yazdılar... yazdılar.

Pardon, altı hikaye yazdılar. Bir de Doktor Samimi ve onun günlüğü var.
Rüyada günlük görmek iyi bir kitap okuyacağınıza işarettir. Rüyada günlük görülse de görülmese de Beş Sevim Apartmanı'nı okumak iyiye işarettir, onu okuyanın gönül gözü açılır, peri kızları rüyasına girer.
Mine Söğüt ilk romanı Beş Sevim Apartmanı ile okuyanı cinperi alemine götürüyor, uzun bir masal dinletir gibi, anlatır gibi, gösterir gibi.Sayfa Sayısı: 134

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

 

Puanlamalar

%78,1
%9,4
%6,3
%3,1
%3,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

09.08.2017

iyi saatte olsunlar

Pürtelaş Sokağı'nın, Beş Sevim Apartmanı'nda yaşayan, altı efsunlu sakinin iyi saatte olsunlar romanı.Psikolojik rahatsızlıkları ile baş edememiş ve kendi dünyalarına terk edilmiş altı insanın hikayesi.

21.08.2015

çok iyi

İlk roman için, beklediğimden  çok iyi. Hayalgücü, kurgusu, sade ve akıcı dili ile  Mine Söğüt okuyacağım yazarlar arasına girdi.

08.06.2015

cinperi

insanın hayal ürünü diye tabir ettiği şeyleri çürütüyor mine bu kitabında, hepsi, insanlıktan önce var oldu ve insanoğluna bir yatak altı uzaklığında!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız