Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Beş Sevim Apartmanı Kitap Açıklaması

 


Pürtelaş Sokağı'nda kediler bir gün canhıraş feryatlarla ortalığı inlettiler. Pürtelaş Sokağı'ndaki Beş Sevim Apartmanı'nda tuhaf şeyler oluyordu. Beş pencereli, beş odalı, beş acayip insanın oturduğu Beş Sevim Apartmanı'nda perdelerin arkasında tuhaf şeyler olup bitiyordu. Cinler aleminden gelenler, periler aleminden gelenler, cinperi aleminden gelenler, orada beş garip hikaye yazdılar... yazdılar... yazdılar.

Pardon, altı hikaye yazdılar. Bir de Doktor Samimi ve onun günlüğü var.
Rüyada günlük görmek iyi bir kitap okuyacağınıza işarettir. Rüyada günlük görülse de görülmese de Beş Sevim Apartmanı'nı okumak iyiye işarettir, onu okuyanın gönül gözü açılır, peri kızları rüyasına girer.
Mine Söğüt ilk romanı Beş Sevim Apartmanı ile okuyanı cinperi alemine götürüyor, uzun bir masal dinletir gibi, anlatır gibi, gösterir gibi.Sayfa Sayısı: 134

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.08.2021

bayıldım

okuduktan sonra iki gece uyuyamadım..cok etkiledi beni

02.03.2021

Okunmalı

Beş insan, beş hayat... Kırılan, savrulan insanlar ve onların can yakan öyküleri... Mine Söğüt'ü tanımak adına okunabilecek bir kitap.

23.12.2020

Çarpıcı

Hayatları aileleri tarafından fena halde örselenmiş çocukların büyüdüklerinde ne tür delilere, kaçıklara, kayıp vakalara dönüştüğünün güzel bir hikayesi bu kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.