Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda Kitap Açıklaması


Ayakkabı kutusunda paranın öyküsü...

Zekat hırsızlarını koruma altına alan güç var. Ben bu güce "hırsızların imparatoru" diyorum. Hem altında yer alan figüranları koruyor, hem de kendisine ulaşılmasını engelliyor. Anayasa'ya göre hukuki zeminde çalışması gereken tüm kurumları kontrol altında tutuyor. Soruşturma savcılarını görevden aldırıyor, delilleri yok ediyor, zekat hırsızlarını da kamuoyuna masum maskesiyle pompalıyor. Her şey apaçık ortada... Hani halk arasında tabir vardır, arife tarif gerekmez, damda gezer miyav der.

Bu ülkede hala vicdanının sesini dinleyen yargıçlar var. Gün gelecek, hırsızlar imparatoru da adil yargılanmaya, hakkaniyete ihtiyaç duyacak. O gün geldiğinde adalet kavramı hakkında söylediklerimiz çok daha iyi anlaşılacak.
-Deniz Feneri Soruşturmasında "Savcıyken Sanık" haline getirilen Cumhuriyet Savcısı Abdülvahap Yaren-
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 332

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 271

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Kedi

 

Puanlamalar
%88,1
%4,5
%1,5
%0
%6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.08.2018

Tekrar...

Tamam severim okurum da ama sürekli aynı şeyleri okuyormuşum hissi var.Zaten köşe yazılarını da düzenli takip edenlerin kitaptan pek bi haz alacaklarını sanmam...

19.11.2015

gündemle ilgili özet tadında

Bir sonraki yazısını merakla beklediğim tek yazardır kendisi.. güzel eleştirir, güzel kelimeler bulur , bulmaca gibidir yazıları , bilgi birikiminle ne demek istediğine sen karar verirsin.. bu kitabı gündemle ilgili özet niteliğinde olmuş çok da güzel olmuş , çok da aydınlatıcı olmuş , özgürce yazdığın icin tesekkurler Yılmaz Özdil .

09.05.2015

Tarihe not Sayın FF.Kafka

Sayın FF Kafka,bu tip yazarlar tarihe not düşüyorlar. Roman yazmıyorlar. Sorun bu yazarlarda değil bence sizne istediğinizi bilemiyorsunuz.İşkembeciye girip paça ,kuru pilav yedikten sonra ben bu tandır kebabı oldum olası sevemedim der gibisiniz...
Eğer gündemi takip ediyorsanız yazılanların birçoğunu hatırlarsınız ,biliyorsunuzdur.Ama ileride gençler için tarih olarak okunacak bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.