3,5/5 - 169 Kişi Yorum Yap
16,75 TL
25,0 TL %33
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 08 Temmuz
Standart Teslimat : 09 - 13 Temmuz
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Beni Kör Kuyularda “bütün mümkünlerin kıyısında”n, tam da oradan konuşuyor. İnsanlardaki seyir merakı, bu merakın doğurduğu acımasızlık, habire dönen karanlık bir çark, çarkın öğüttüğü insanlar, yarım kalmış sevdalar ve parçalanmış hikâyeler…

Beri yandan, roman boyunca iki soru peşimizi bırakmıyor: Hakikaten gittiler mi? Gittilerse nereye gittiler?

Beni Kör Kuyularda, Kuşlar Yasına Gider’den sonra “HAT edebiyatı”na yeni, taptaze bir kan.

“Dünyanın renkleri değişti onlar ilerledikçe, dünyanın sesleri, sessizlikleri değişti, şekilleri sonra, kapıları, kapılarından girip çıkanları değişti, gülenleri, ağlayanları, yürüyenleri değişti, ağaçları, çimenleri, yaprakları değişti, güzellikleri, çirkinlikleri değişti, hatta bütün bunlarla ve daha başka şeylerle birlikte mesafeleri, boşlukları ve bu mesafelerle bu boşluklarda gezinen kokuları da değişti.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%36,7
%30,8
%20,1
%6,5
%5,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

22.05.2020

Okuyun

İnsan ilişkilerindeki yozlaşmayı yine ustaca işlemiş Hasan Ali Toptaş. Elinize alır almaz akacak kadar da duru bir dili var.

28.04.2020

Okunmalı

Elinize aldığınız gibi bitireceğiniz bir kitap.

18.04.2020

aysgl

Günümüz toplumunun duyarsızlığını, duygudan uzak tavırlarını, acı karşısında dahi bencilliğini ön plana çıkarmasını işleyen sade ama bir o kadar da bizden, insanı içine alan , bir Hasan Ali Toptaş kurgusu..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.