Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Ben Kalender Meşrebim Kitap Açıklaması

 


Yeni çalışma kalıplarını ve hayatı düzenlemenin yeni biçimlerini arayanlar, dinlenmek ve yenilenmek isteyenler, tırmanmakta olduğu merdivenin yanlış duvara dayalı olduğunu fark edip basamağın en altından başlama cesaretini arayanlar ve iyi öykülere ihtiyaç duyanlar?

Handy'nin öyküsüne ve hayata dair kaleme aldıklarına ruhunuzda yer açın. Çünkü kendisinin de dediği gibi: Hayat hiçbir doğru cevabı olmayan, ama yine de bir cevap isteyen problemler silsilesidir.

Yeni bir hayata, yeni bir işe ya da yeni bir ilgi alanına başlamayı düşünmek için en iyi zaman işlerin iyi gittiği zamandır.

Kuruluşların hafızası kötüdür ve eskiden tanıdık olan yüzünüzü ve adınızı çabuk unuturlar. Eskiden sözünüzün emir kabul edildiği ve isminizin önemli olduğu bir yere gidip de orada kimsenin sizin kim olduğunuzu bilmediğini anlamak kadar faydalı az hayat dersi vardır. Çoğumuz benim gibi dünyaya izimizi bırakmak için büyük umutlar ve hırslarla, kararlı bir şekilde yola çıkarız ama sonunda Voltaire'nin Candide'i gibi bahçemizi ekip biçmeye razı oluruz.Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimist

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.