Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Beden Kitabı Kitap Açıklaması

 

Bedeninizin zekâsını keşfedin


Dünyanın en sevilen oyuncularından biri olan Cameron Diaz’dan sağlık ve hayat dersleri


 


“Şekli nasıl olursa olsun, onu sevseniz de ondan nefret de etseniz, yorgun ve bitkin ya da canlı ve enerjik de olsa vücudunuz sahip olduğunuz en değerli şey.


Ne yazık ki kadınlar olarak bizler sürekli daha güzel olmak, daha zayıf olmak, daha genç, daha seksi görünmek konusunda kendimizi baskı altında hissediyoruz. Oysa günümüz toplumunun kadınları olarak yapmamız gereken kendi güçlü yanlarımıza, kendi becerilerimize ve kendi güzelliğimize odaklanmak.


Ben doktor değilim. Sadece son on beş yılını vücudunun neler yapabildiğini öğrenerek geçirmiş ve bunun hayatımın en faydalı deneyimi olduğunu düşünen bir kadınım. Sizin de aynı şeyi yaşamanızı istiyorum.”


Elinizdeki kitap sayesinde beslenme hakkındaki temel bilgileri öğreneceksiniz, vücudunuz ve fiziğinizle ilgili bilgilerinizi derinleştireceksiniz ve iç disiplininizle tanışıp onu sağlamlaştırmak için zihninizle bağlantıya geçeceksiniz.


Çünkü beslenme, formda olma ve kendini tanıma sadece birkaç kelime değildir: Bunlar sizi daha güçlü, daha canlı, daha özgüvenli ve kendine saygılı bir kadına dönüştürecek araçlardır.


Şimdi bu kitabı elinize alın ve yeni hayatınızı keşfetmeye hazır olun!


 


“Diaz’ın verdiği mesaj son derece zekice: Bedeniniz sahip olabileceğiniz en iyi alet.”


Daily Beast


 


“Bu kitap bana hem neden şimdi yirmilerimdekinden daha iyi hissettiğimi hem de fiziksel ve zihinsel olarak güçlü olmanın önemini gösterdi.”


Rachael Ray


 


“Cameron Diaz’ın kitabı bilim içerikli bir ders kitabının, gazetelerin sağlık köşelerinden parçaların ve bildiklerini sizinle paylaşmayı seven en yakın arkadaşınızla mesajlaşmalarınızın bir karışımı gibi.”


Jezebel


 


“Cameron Diaz’ın bu kitabı, sağlıklı hayat yolculuğunda edindiği bilgiler, tüyolar ve tavsiyelerle dolu bulunmaz bir hazine.”


SELF Magazine


 


“Beden Kitabı tek kelimeyle muhteşem.”


Doktor Mehmet Öz


 


“Güç bilgiden gelir, bu kitap da tam bunun hakkında!”


Robin Roberts, Good Morning America


 


“Ne anlattıkları hakkında hiçbir fikirleri olmadıkları halde smoothie diyeti, fitness ya da sağlıklı yaşam hakkında kitapları


pazarlayan ünlülerin aksine Cameron neden bahsettiğini gerçekten biliyor.”


Access Hollywood


 


“Bu kitap kendinizi sevmeniz için yapılan tutkulu bir çağrı gibi…”


People


 


“Sağlıklı bir bedene sahip olmamız için almamız gereken kararları içeren bütüncül bir yaklaşım.”


Biouty


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.