28,4 TL
Standart Teslimat : 26 Mayıs - 29 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Bayrak ve Sancak Kitap Açıklaması

 

Küçükken ne zaman gözlerinin içine baksam bana sevgi ve hu¬zurla bakan o güzel gözlerin hep hatırımda dedem. Bana birçok konuda yaptıklarınla örnek oldun ve bundan sonra da yapacağım birçok şeyde senin sahip olduğun başarılarından ve güzel değerle¬rinden ilham alarak devam edeceğim. Hayatımda çok önemli ve değerli bir yeri olan canım dedemi her zaman sevgi ve saygıyla anı¬yorum. Her zaman kalbimdesin...

- İpek Şenel -

12 yaşıma kadar nasıl olduğunu bilmiyorum; ama bana in¬sanlarla nasıl iletişim kurmam gerektiğinden, hayatta nasıl bir yol çizmem gerektiğine dair ince detaylarlarla bilgi verirdin. O kadar uzun vakit geçiremedim seninle; ama ne zaman evine gitsem, yine senden bir şeyler öğrenme aşkıyla kitaplığını, notlarını, albümlerini inceliyorum ve hala hayata dair bilgiler veriyorsun dedem. Senin torunun olduğum için hep onur ve gururduydum, sana layık torun olmak için uğraşıyorum.

 - Yağız Alp Şenel -

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.