4,5/5 - 37 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Sayfa Sayısı : 64

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Kötü Bir Gün Joker olarak bilinen, sürekli sırıtan, delilik ve kargaşa makinesine göre, aklı başında ile psikoz hastası arasındaki tek fark işte bu kadar basit. Arkham Akıl Hastanesinin sınır ... Tamamını gör
18,25 TL
25,0 TL %27
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Alan Moore

Alan Moore

Alan Moore, 1953 Northampton, İngiltere doğumlu yazar ve çizgi roman yazarıdır. Frank Miller ile birlikte çizgiroman dünyasını değiştiren sanatçı olarak anılmaktadır. Yazdığı birçok çizgiroman Hollywood tarafından filme çekilmiştir. Bunlardan başlıcaları olarak Watchmen, From Hell, V for Vendetta ve The League sayılabilir.

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması


Kötü Bir Gün

Joker olarak bilinen, sürekli sırıtan, delilik ve kargaşa makinesine göre, aklı başında ile psikoz hastası arasındaki tek fark işte bu kadar basit. Arkham Akıl Hastanesinin sınırlarından bir kez daha kurtulan çılgın, bu dengesiz düşüncesini doğrulamak niyetindedir. Bunun için de Gotham'ın en başarılı polis memuru Jim Gordon ile zeki ve güzel kızı Barbara'yı kullanacaktır.

Şimdi Kara Şövalye, en yakın arkadaşlarından ikisinin, baş düşmanının korku krallığı tarafından ele geçirilmesini durdurmak için çok hızlı davranmalıdır. Bu iki ikonik düşmanı birbirine bağlayan kana susamışlık ve delilik döngüsü, ölümcül bir sona ulaşmadan önce kırılabilecek midir? Yoksa suç dünyasının Palyaço Prensi'nin ürkütücü orijini nihayet gün yüzüne çıktığında, Batman'in asilliğini ve Joker'in deliliğini ayıran ince de çizgi de sonsuza dek yok mu olacaktır?

Efsanevi yazar Alan Moore süper kahramanlığın tanımını Watchmen ve V For Vendetta'yla tekrar yapmıştı. Batman: Öldüren Şaka'yla da çizgi romanların en muhteşem süper kötüsü Joker'in orijinini ele alıyor -ve Batman'in dünyasını sonsuza dek değiştiriyor.

Hayranlık uyandırıcı bir şekilde resmedilen Batman: Öldüren Şaka Özel Edisyon, çizer Brian Bolland tarafından tekrar renklendirildi ve bu modern klasiğin orijinal görüntüsü okuyucuya ilk defa bu ciltte sunuldu.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 64

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: JBC Yayıncılık

 

Puanlamalar

%88,9
%2,8
%5,6
%0
%2,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

25.05.2015

teşekkürler

Jbc yayıncılığın batman´in klasikleşmiş eserlerini fiyatlarını en fazla bu seviyelerde tutarak basmasını temenni ediyorum.Umarım year one,tdkr gibi eserleri de önümüzdeki aylarda okuruz

19.05.2015

Teşekkür

Dünyanın en iyi çizgi romanlarından birini oldukça kaliteli bir baskıyla ve ciltli olarak basan jbc´ye teşekkürler..umarım hep bu hızla devam ederler.