Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"Barış Nedir?" Etan Boritzerin yaşama ilişkin temel kavramları ele alan, çok satan dizisinin bir kitabıdır (4-10 yaş arası). "Barış Nedir?" metindeki çok sayıdaki açılımlar sayesinde çocuklarla yetişkinler arasında bir sohbet oluşturmaya devam ediyor. "Barış Nedir?" çocukların barışçıl eylemlere yönelmelerini sağlayacak düşünce yapısını geliştirmeyi amaçlayan bir kitaptır. Genç okurun kendi iç çatışmalarının farkına varmasını ve zaman zaman tehditkâr bir hal alan çevrede zarar görmeden idare edebilecek becerileri geliştirmesini amaçlayan "Barış Nedir?", onu barışla ilgili karmaşık meseleler arasında düşünceli ve pozitif bir yolculuğa çıkarmaya yöneliktir. Yumuşaklıkla barışın hakiki özünü ve işlerliğini öğreten "Barış Nedir?", çocukların barışın kendi içimizde başladığını fark etmelerini amaçlıyor... barış ve verdiği mutluluk "şeylere" sahip olmakla ilgili değildir. Çok beğendim. çocuklar açısından harika bir okuma deneyimi.
Judith L. Hand; Dr.; Kadınlar, İktidar ve Barışseverin Biyolojisi (Women, Power, and the Biology of Peace Founder) adlı kitabın yazarı.

"Barış Nedir?" çocuklara kolayca anlayabilecekleri türden bir barış mesajı gönderiyor. Sorunların şiddet içermeyen yöntemlerle de çözülebileceğini ve şiddetin sorun çözmede kabul edilebilir bir yöntem olmadığını anlamalarını amaçlıyor... tüm ebeveynlere ve çocuklarla ilgili meslekleri olanlara, aciliyetle bu kitabı çocuklarla birlikte okumalarını öneriririm.
Robert Geffner; Dr.; Başkan; Şiddet, Taciz ve Travma Enstitüsü; San Diego, California.

"Barış Nedir?" bireysel temelde barışın ne olduğunu kavramak ve bu barışı bildiğiniz ve karşılaştığınız
herkesle paylaşmak için harika bir bakış açısı sunuyor... Barışı her yönden anlayabilmek için olmazsa olmaz değerleri görebileceğiniz müthiş olanaklar sunan bir kitap.
Michele Little; 9/11de vefat eden itfaye eri FDNY çalışanı David Weissin kardeşi; arama-kurtarma 1 Midtown; Manhattan.Sayfa Sayısı: 32

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.