0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
9,33 TL
11,11 TL %16
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 16 - 18 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Ülkelerin politik, ekonomik, sosyal, kültürel yapılarındaki değişiklikler ve teknolojik alandaki yenilikler işletmeler arasındaki rekabet şartlarında önemli farklılıklar meydana getirmiştir. Firmaların; rakiplerine karşı üstünlük sağlayabilmesi için kalite, maliyet, müşteri memnuniyeti önemli unsurlardır. Bir yönetim sistemi olan toplam kalite yönetimi bu üç unsurun gerçekleştirilmesinde önemli bir araç olması nedeniyle özellikle son yıllarda işletmelerde oldukça geniş bir uygulama alanı bulmuştur.
Toplam kalite yönetimi terim olarak, kaliteye ulaşamadı geniş bir organizasyondaki tüm çalışanların kalite araştırmasına girmesini amaçlayan bir felsefe olarak tanımlanır. Toplam kalite yönetimi güçlü bir yönetim paketi olup, sadece sözde kalan bir felsefe olmayıp, pratikte de uygulamaktadır.
Bu çalışmada, bankalarda toplam kalite yönetimi ve ölçümlemesi ele alınmıştır. Çalışmanın kapsamı giriş bölümünde açıklanmıştır.
(Önsöz'den)Sayfa Sayısı: 228

Baskı Yılı: 2001


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız