Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

"Kamil Yeşil'in hikayelerinde hafifçe absürde giden bir ironi var. Bu da onun hikayesi için vazıh bir yapı, bir üslup oluşturuyor. Onun için tam naif ressamların ip cambazlığını andırıyor. Bütün gücünü saflığından, açıklığından, iyi niyetinden, aşkından, temiz kalbinden almaktır. Çocuksu bir tutum, ama on ikiden vurunca insanı yararlayan bir tutum."
- Mustafa Kutlu -

"Kamil Yeşil, Türk Edebiyatının Kayzer ve Kisrası firar etmiş sarayında ağ kuracağa benzer. Fakat bu ağ, haraplık işareti değil canlılık işareti olan bir başka ankebutun bir başka ağıdır."
- Hüsrev Hatemi -

"Dingin bir anlatım, akışkan bir dil, sağlam bir kurgu. Söylem: Nerdeyse Mustafa Kutlu. Tarz: Klasik. Kamil Yeşil'den beklenen, sağlam türkçesi, muhkem anlatımı ve teknik yeterliliğiyle örneğin bir Mustafa Kutlu'yu aşması. Kamil Yeşil'i izlemeliyiz."
- Ömer Lekesiz -

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız