Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Babilde Ölüm İstanbulda Aşk-Midi Boy Kitap Açıklaması

 

Gök kubbenin altında insanın ruhunu soyan kötülükler ve giyindiren aşklar adına…Doğu ak ejder yılında başladı yirmi üç bin yıllık gizem…Uzayın sonsuzluğuna açılan kapıyı keşfe çıkmış bilge rahipler, uğruna topluca can verdikleri bir sırrın, binlerce yıl sonra, bir şair tarafından aşkın derin katmanlarına saklanarak korunacağını bilselerdi…Siruş başlıklı murassa hançerin kabzasına parmak izlerini bırakanlar, daha avuçlarının sıcaklığı gitmeden hançer kınında kan biriktiğini bilselerdi…Bağdat, İstanbul, Roma, Paris ve diğerleri; kıyılarına vuran yeni aşkın, bütün eski tarihlerini dolduracak yoğunlukta olduğunu bilselerdi… Bilgeler, katiller, asiller ve sevgililer; ellerinde tuttukları kitabın alev almaya hazır bir aşk külçesine dönüşmek üzere olduğunu bilselerdi…Şair, ipeksi dizeleri arasına hayaller gibi sakladığı şifrelerin hoyrat ellerde ihtirasla parçalandığını, sonsuzluk şarabına kadeh yaptığı gelincik yapraklarının kinle dağıtıldığını bilseydi… Ve şimdi kim bilebilir neler olacağını, Babil uyandığı zaman?!..

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.12.2019

şaheser

İlk ev arkadasimda görmüştüm bu kitabı. yarısına kadar okuyup bıraktı. hić bisey anlamadim diye ekledi. kitabın arka sayfasına baktım. Hayatında hiç aşık olmayanlar bu kitabı okumasinlar diye yazıyordu. abi hiç aşık oldun mu? diye sordum. Hayır! diye yanıtladı. Ben bir solukta okudum ve gerçekten çok etkileyiciydi. duygu dünyama çok sey kattı. 6 puan olsaydı 6 puan verirdim.

12.10.2019

mükemmel

iskender palanın okumuş olduğum en mükemmel kitaplarından biri ilk başlarda kitabın sıkıcı olduğunu düşünsem de okumaya devam ettikçe mükemmel bir kitap olduğunu gördüm herkese tavsiye ederim

06.09.2019

hayal kırıklığı

Hikayesi hiç sarmadi beni. Zoraki bir okumaydi benimkisi. Iskender pala'nin bütün kitaplarını cok severek okudum ama bu farklıydı. Neyseki bitti dediğim bir kitap oldu

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.