58,8 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var Kitap Açıklaması

 

68 Kuşağı’nın Kanla, İrfanla Yazdığı, Aşkla Bezediği Büyük Destan...

Osman Balcıgil’in Kaleminden Soluk Kesen Bir Dönem Romanı.
Tarihsel Gerçeklere Yüzde Yüz Sadık Kalarak!
1960’Lı Yılların Sonlarında Yaşanan Büyük Altüst Oluşa Kimler, Hangi Nedenlerle Nasıl Yön Verdi? Cıa Ve Mit, Son Yirmi Yılımıza Damgasını Vuran Siyasal İslamcı Düzenin Temellerini O Günlerde Nasıl Attı? O Tarihte Seccadelerini Abd Gemilerine Çevirip Namaz Kılan Bugünün Muktedirleri Kimler? 1960 İhtilali’nden Geriye Dönüldüğünü Düşünen 9 Martçı Komutanlar, Kurulan 12 Mart Tuzağına Göz Göre Göre Nasıl Düştüler?
Kendinizi, Hukuk Öğrencisi Güzeller Güzeli Lale İle Denizci Teğmen Fuat’ın Fırtına Misali Aşkına Ve Hazin Sonuna Hazırlayın.
Avuçlarımda Hâlâ Sıcaklığın Var, Aşkın Ve Hüznün Romanı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

29.11.2021

68 kuşağı

68 kuşağının akıcı bir dille anlatıldığı, keyifle okunan, etkileyici bir roman. Kesinlikle tavsiye ederim. Elinize, emeğinize saglık.

23.11.2021

Bir döneme ışık tutan bir roman

1960 ların sonlarında ki olayları 68 kuşağını Denizleri, Hüseyinleri, Mahirleri ,Ulaşları anlatıyor romanımız. Lale, Sumru, Fuat ve Talip in de yer aldığı romanda Dört arkadaşın sol görüşlü olup ancak yollarının farklı olmasının arlarında ki dostluğu ve arkadaşlığı hiç bir şekilde etkilememesini ve akıcı bir dil ve üslup ile de  romanın bir film seyretme zevkinde okunduğunu söyleyebilirim.

19.10.2021

68 kuşağı

Gelmiş geçmiş en efsane kuşak olduğunu düşündüğüm 68 kuşağına güzel bir yaklaşım. Türkiye’de yaşanan bazı olumsuz durumların (adam kaçırma, soygun…) o dönemi iliklerinde yaşamış bir kadın tarafından anlatıldığı sürükleyici bir kitap. En Hüzünlü Eylül adlı romanın nefes kesicilerini bulamasam da bir çırpıda okudum. Tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.