3/5 - 5 Kişi Yorum Yap, Kazan!
64,67 TL
99,5 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 01 - 03 Şubat
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

Tanrılar, Targaryenlar için bir kez daha yazı tura atıyor… 

Ya kan ya da ateş.

Bu eşsiz eser şimdi, tek baskılık bez ciltli, yaldızlı, şömizli edisyonuyla okurla buluşuyor!

Dünyaca bilinen ve televizyona uyarlanan Taht Oyunları’nın yazarı George R. R. Martin’den Targaryenların tarihi bütün detaylarıyla anlatılıyor.

TAHT OYUNLARI BAŞLAMADAN 300 SENE EVVEL WESTEROS’TA EJDERHALAR HÜKÜM SÜRÜYORDU.

 

Takvimler geriye dönüyor, haneler yükselip yıkılıyor ve taht oyunlarının hem en kolay hem de en zor olduğu dönemde Targaryen tarihinin bütün detayları ilk kez gözlerimizin önüne seriliyor.

Taht Oyunları’nda yaşanan olaylardan yüzyıllar önce, –Valyria Kıyameti’nden sağ çıkan tek ejderlordları ailesi olan– Targaryen Hanesi, Ejderha Kayası’na yerleşmişti. Westeros tarihinin en şanlı ama bir o kadar da tartışmalı hanesinin öyküsü, Ateş ve Kan’da, ateş ve kanla yazılıyor. Ejderhanın ejderhayla, kardeşin kardeşle savaştığı, bildiğimiz anlamda Westeros’u Westeros yapan bu dönem, Demir Taht’ın yaratıcısı efsanevi Fatih Aegon’la başlıyor. Fatih’ten sonra gelen âlimler ve zalimler, korkaklar ve kahramanlar ama en çok da muazzam ejderhalar o tahtı elinde tutmak isteyen kral ve kraliçelerin hırslarının bir parçası oluyor.

Peki Ejderhaların Dansı boyunca aslında neler yaşandı? 
Yedi Krallık nasıl kuruldu? Kıyamet’ten sonra Valyria’yı ziyaret etmek neden o kadar tehlikeliydi? Daenerys’in üç ejderha yumurtasının kökeni neydi? Hisar’ın bilge üstadı tarafından nakledilen ve ressam Doug Wheatley’nin elinden çıkma yepyeni siyah-beyaz illüstrasyonlarla süslenmiş bu çok önemli tarihçede cevabını bulan soruların birkaçı işte bunlar.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%20
%40
%20
%0
%20
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

15.12.2019

Yazım Hataları!

Kitabın 2 çevirmeni var ve sanırım kitabı 2’ye bölerek çevirmişler. Kitabın yarısına geldikten sonra yazım hataları düşük cümleler okumayı zorlaştırmaya başladı. Hatalı yazımlara takılıp kitaptan koptum. Baskıya girmeden önce son okuma yapılmıyor mu, hatalar düzeltilmiyor mu diye merak ediyorum?

15.12.2019

Kaçmaz

Kitapların hepsini okuyanlar ve ciltli kitap hastalari için kaçmaz bu kitap. Kapak tasarimi da gayet hoş.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız