24,0 TL
Standart Teslimat : 31 Mayıs - 03 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Atatürk'ün Hayatı ve Özdeyişler Kitap Açıklaması

 

Atatürk’ün en büyük eseri kurduğu Türkiye Cumhuriyetidir. ‘’ Benim naciz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır ama Türkiye Cumhuriyeti İlelebet payidar kalacaktır.’’ diyerek kurduğu bu cumhuriyetin her koşulda korunup kollanmasını Türk çocuklarına bir görev olarak bırakmıştır. Bizler iyi niyetle Türk çocuklarına Atasının yaptıklarını unutmamaları için böyle bir çalışmaya cesaret ettik. Atatürk’ü anlatırken her ÇOCUĞUN anlayacağı tarzda belge ve resimlerle konuları bütünleştirerek gerçek bir anlatım dilini kullanmaya çalıştık.

BöyleceAtatürk’ün hayatı çocuk, aile ve toplumla ilgili yol gösteren özdeyişli sözlerinin renkli resimli anlatıldığı güzel bir eser ortaya çıkartmış olduk.

Sevgili çocukların severek eğlenerek resimlerle zenginleştirilmiş ve son sayfasında da sticker hediye edilmiş bu kitabı okurken tarihiyle gurur duyacağını biliyoruz.

Emekli Asker, Arş.Tarih Öğretmeni ve Yazar

Selahattin Güloğlu

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.