3,5/5 - 7 Kişi Yorum Yap, Kazan!
73,7 TL
110,0 TL %33
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 25 - 27 Ekim
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Evreni nasıl ölçeriz? Olay ufku nerededir? Kara madde nedir? İnsanlığın şafağından beri insanlar gökyüzüne bakıp anlamaya çalıştı. Yüzyıllar içinde astronomi bilimi, Evreni ve onun içindeki yerimizi anlama çabasıyla insan bilgisinin sınırlarını en uç noktalara kadar götürdü.

Sade bir dille yazılmış Astronomi Kitabı, kolayca anlaşılan kısa ve özlü açıklamaları, temel ilkelerin düğümlerini adım adım çözen şemaları, astronomik keşifleri unutulmaz kılan alıntıları ve yıldızlara ilişkin anlayışımızı altüst eden esprili çizimleriyle başucu kitabınız olacak.

Bilgi düzeyiniz ne olursa olsun, ister hevesli bir öğrenci ister konunun teorisyeni olun, bu kitapta sizi kışkırtıp canlandıracak çok şey bulacaksınız.

 

Tasarım: Elif Çepikkurt

Katkıda Bulunanlar:  Jacqueline Mitton, David W. Hughes, Robert Dinwiddie, Penny Johnson, Tom Jackson

 

Puanlamalar

%42,9
%28,6
%14,3
%0
%14,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

09.04.2019

Tek kelime ile"Muhteşem"

Kitabı ilk önce bir kütüphanede görmüştüm  ve biraz inceledikten sonra çok beyendim.Almak istedim ama param yoktu.Para biriktirmeye başladım ve yeri geldi gerçekten aç kalmama rağmen,susamama rağmen birikimimden bir lira dahi harcamadım.Çünkü benim gerçek açlığım,gerçek susuzluğum bilimdir,bilgidir...ve şuan birikimim yetiyor da artıyor bile indirime girdiği için.Ve şuan mutluluğuma ulaştım.bitiriverdim üç gecede.Herkese kesinlikle tavsiye ederim.Herkesin anlayabileceği bir düzeyde.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız