4/5 - 10 Kişi Yorum Yap
8,4 TL
14,0 TL %40
Standart Teslimat : 22 Ocak - 26 Ocak
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Aslında Cennet de Yok Kitap Açıklaması

 


Aslında Cennet de Yok, öyküleri kitap-lık, Eşik Cini, Notos Öykü, Özgür Edebiyat dergilerinde yayımlanan Kerem Işık'ın ilk kitabı. Yazar öykülerinde, yaşamın olağan görünen akışı içinde pek de göze çarpmayan ayrıntıları bütün sıradan görüntüsünden çekip, incelikle, yalın bir dille işliyor. Kerem Işık odaklandığı konuyu ve meselesini, kimi zaman çokkimlikli bir parçalılıkla, kimi zaman sıradan insana yönelen bir sesin dikkatiyle ve en sade haliyle ele alırken, abartılı söz oyunlarına başvurmadan, delidolu, öfkesini içten içe işleyen, duygulu, düşünceli karakterin naif ses perdesinde kalarak, duru bir Türkçeyle kuruyor öykülerini: naif bakışını insanın geçiciliğini kavramış bir dünya görüşüyle bütünleştirmiş oluyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 88

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 66

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları
Puanlamalar
%70
%10
%10
%10
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.05.2013

İzmirli Öyküler

Varoluş sorunları olan, hayata tutunamayan, hayatı sorgulayan karakterlerin kısa, anlık öykülerinden oluşan bir kitap. Öykülerin İzmir´de geçmesi benim için artı oldu. Her gün geçtiğim gördüğüm yerlerde geçen öyküleri okumak, okuma eylemini benim için daha etkileyici ve güzel kıldı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.