4/5 - 26 Kişi Yorum Yap
21,9 TL
30,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 27 Ocak - 01 Şubat
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Asla Vazgeçme Kitap Açıklaması

Tia ve Mike Baye, bir gün hiç hoşlanmadıkları ebeveyn modeline bürünerek, çocuklarını çok sıkı bir şekilde koruyup onları gözetleme içgüdüsüne kapılacaklarını hayal edemezlerdi. Fakat on altı yaşındaki oğulları Adam, son zamanlarda aile bağlarından bir hayli uzaklaşmıştı. Okulda yaşanan olayların son halkası, sınıf arkadaşı Spencer Hill’in intiharından sonra Tia ve Mike, Adam için endişelenmekten başka bir şey yapamaz olmuşlardı.” Adam'ın bilgisayarına karmaşık bir casus yazılımı yüklemişler ve zaman içinde bilinmeyen bir kişiden oğluna yönelik mesajlar geldiğini görmüşlerdir: “Asla vazgeçme, her şey yolunda.”

Betsy Hill, oğlu Spencer’ın hatırasına sınıf arkadaşları tarafından yapılmış olan siteyi gezerken gözüne bir fotoğraf takılır. Fotoğraf oğlunun öldüğü gece çekilmiştir ve görünüşe bakılırsa oğlu o gece yalnız değildir… Hemen, kamera kadrajının dışında duran kişinin Adam Baye olduğunu düşünür, fakat Adam kayıplara karıştığında, çevrelerini sinsi ve derin bir şeyin kapladığının farkına varmıştır. Tia ve Mike Baye'ye gelince, cevaplamaları gereken soru: Konu çocuklarınız olduğunda çok fazla şeyi bilmeniz mümkün müdür?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%53,8
%34,6
%11,5
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

12.01.2021

Sürükleyici

Harlan Coben’ın diğer kitaplarını okudum bunuda severek okuyacağımdan emin. Yazarın kurgulamaları çok güzel ve olay örgüsünü akıcı bir şekilde birbirine bağlayabiliyor.

18.04.2015

güzel

Aileler arasındaki ilişkileri ve lise çağındaki çocukların sorunlarını roman tadında yazmış. Doktor bir baba, avukat bir anne ve kaybolan oğullarıyla başlayan bir macera. intihar eden bir genç. olaylar arasındaki ilişkiler. Mutlaka okuyun.

04.05.2010

Vasat son!

Harlan Coben'le tanıştığım kitap. O kadar övülüyordu ki yazar ve kitapları okumadan edemedim. Geçekten de bu kitapta olayların akışı birbirine bağlanışı hoştu. Ancak bir durum var ki olayların bu güzelliğine bu son yakışmamış. Daha şok edici bir son olabilirdi. Ayrıca katilin cinayet işlemesinin dayandırıldığı sebep de abartılı bence. Ama genel olarak baktığımızda hoş bir kitap olarak nitelendirilebilir. Yazarın diğer kitaplarını da okumayı düşünüyorum..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.