Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bütün ölmüşler gerçekten canlandırılabilecek mi? Tarih boyunca birbirine yapılmadık kötülük bırakmamış insanoğlu, ruhunu bütün kötülüklerden arındırarak, barış ve dostluk ilişkileriyle örülmüş, huzur ve refah içinde yaşanan, bütün insanları bünyesine almış bir toplumsal yaşamı; "demokratik dünya toplumu"nu kurabilecek mi? İnsanoğlu bunun da ötesine geçip, zamana ve mekâna hükmederek sonsuz yaşayabilecek mi?

Kitapta "demokratik toplum"un oluşum dinamiklerinin hâlihazırda var olduğu gösterildikten sonra, insanın canlı olan doğasından gelen sonsuz yaşam aşkıyla hareket eden aklının, sınırsız hızıyla ufukların çok çok ötelerine uzanan, en büyükleri de en küçükleri de görebilen, sınır tanımayan, bu nedenle sonsuz olan düşünme olanaklarını kullanarak, zamana ve mekâna hükmetmesinin, böylece ölümü yenerek sonsuz yaşama ulaşmasının, ne bir rüya ne bir hülya ne de bir ütopya olduğu, uygarlığın tarih boyunca baş döndürücü gelişmesine ve gözlerimizin önündeki zengin kanıtlara dayanılarak ortaya koyuyor. Üslubuna duygu dilinin ve hitabet biçimi anlatımın hâkim olması nedeniyle zevkle okunan "Aşkla Sonsuz Yaşam", insanoğlunun sonsuz yaşam yolculuğunun öyküsüdür.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çatı Kitapları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız