Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Bir kadın, bir erkeğin boşuna her şeyi değildir; nefesidir, elleri, yoldaşı, hayat arkadaşı, anlamı, rüyaları, hayali, kalbinin atışı aynı zamanda hem ritmi hem de ritmini değiştirendir. Kalbe ait olanıdır. Karşılıksız, masumca seveni, duyguları yoğun yaşayanı, hisleri güçlü olanı, bakınca gözleri dolanı, her şeyi ile her şeyi olanıdır.

Bir erkek, bir kadının boşuna her şeyi değildir. Aşkın koruyucusu, kadınına, aşka kıyamayan, doyamayanıdır. Masumiyeti; kadına hissettireni, sonsuz seveni, yaşatanı, adım attıranı, sıcaklığı, şefkati vereni, hissedip, hissettirenidir.

Erkeğin terk etmesi zor, kadının ki ise imkansızın gerçekleşmesidir ve nihayet ayrılık, Aşk için hep acıdır. Bu yüzden AŞKI, sahip olmak yerine ait olmayı hisseden kalplerde yaşamak gerekir.

Ve

Bu yüzden “AŞK MESELESİ” ne kadın ne erkek meselesi sadece bir “kalp meselesi”dir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız