Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Asılsız Hikayeler Kitap Açıklaması

 


"Beşinci Düğme" ve "Soğuk Taht" adlı öykü kitaplarıyla dikkatleri üzerine çeken genç öykücü Naime Erkovan'ın üçüncü öykü kitabı çıktı: "Asılsız Hikâyeler."Prospektüslü bir kitap bu ilaç niyetine okunabilecek. Yirmi bir öykünün her biri ayrı bir öykü tekniği ve diliyle yazılmış çünkü. Bu özelliğiyle yalnız öykü tutkunlarının değil, öykü yolculuğunu göze alanların da elinden tutuyor "Asılsız Hikâyeler."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 119

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Şule Yayınları

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Bir öykü kitabını elinize aldınız, içinden prospektüs çıktı. Ne yaparsınız? Çoğumuz prospektüsü okuma zahmetine katlanmadan, alışageldiğimiz şekilde kitabımızı okuruz: Günde iki veya üç öykü, tercihen bol sıvı ile. Bazı meraklı okuyucular ise prospektüsü satır satır okur ve tüm endikasyonlardan haberdar olmak ister. Bazıları yalnızca bir aksilikle karşılaştığında prospektüsü açar. Önümüzdeki kitap, Naime Erkovan’ın Asılsız Hikâyeler’i; prospektüsü ise kitabın başında değil, sonunda..

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.