Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"En büyük ego bile fark edilmeyi ister."

Savaş, dehşet ve korku... Derzulya'da güçsüzlere yer yok!!!

Sarp alaylı bir ifadeyle güldü. "Anlamıyorsun değil mi? Milyarlarca insanın ölümünden bahsediyorsun. Öyle bir düzenden bahsediyorsun ki, insanların zalim yöneticilere ve korkunç, küçük tanrılara taparak yaşayacağı dehşet çağı... Sürgündeki var veya yok, kendi kafanda çarpık bir fantezi dünyası oluşturuyorsun. İyi ama benim farkım ne olacak o zaman John? Herkes avcı, kötülük sıradan olacak. Oysa biliyor musun belki de ben kötülüğü, avcılığı farklı olmak için seçmişimdir. Çoğunluk olan şey sıradandır John. Ben şu anda farklıyım, olağanüstüyüm, hâkim olan ahlakın, iyi ve kötü kavramlarının dışındayım. Bu dünyanın kendi yarattığı yaşam stilinin tek temsilcisi olan bir türüm. Asiyim. Oysa senin düzenin beni sıradan yapacak. Dejenere olmaya, çürümeye ve çürütmeye mahkûm iktidar yapacak."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 384

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar

%96,8
%1,6
%0,5
%0,5
%0,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

08.12.2007

Harika

Şu ana kadar birçok fantastik-kurgu okudum. Ama beni bu kadar etkileyen ilk kitap "Asi". Kitabı okuduğumdan beri diğer kitaplar bana zevk vermez oldu. Devamını merakla bekliyorum.

17.11.2007

Çok Etkilendim

Uzun zamandır bir kitaptan bu kadar etkilenmemiştim. Kitaba ilk başladığımda anlamakta zorluk çekip sıkılacağımı düşünmüştüm fakat olayların gelişimi nedeniyle kitabı elimden bırakamaz hale geldim. Habis Üçlemesinin devamı olan 2. kitap Sarı İstila'yı da büyük sabırsızlıkla bekliyoruz.

21.10.2007

Hayal gücü

Eleştirimi çok geç yazdım. Beni çok etkileyen kitaplardan biridir "ASİ" ve Derzulya gibi büyük bir hayalin serilerini okumak büyük zevk veriyor. Üstadın hayal gücüne çok güveniyorum. Bence Uçar'ın yazdığı her kitap okunmalı. Her kitapta ayrı bir tat veriyor. Asi Epik fantazi türünün Türkiye'deki nerdeyse tek örneği sayılacak denli mükemmel yazılmış ve artık devamını beklemekten kitaplıkta kocaman yer ayırmakla meşgulüz :)
Bu güzel eser için teşekkürler...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız