4/5 - 10 Kişi Yorum Yap
15,95 TL
29,0 TL %45
Standart Teslimat : 01 Aralık - 04 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Asi Peygamberler Kitap Açıklaması

Ne dinler ne de peygamberler anlatıldığı gibidir...

Peygamberler tarihi, sırlarla ve üzeri örtülmüş hakikatlerle doludur...

Peygamberlerin yürüdüğü yollar, her devirde insanlardan saklanmıştır...

Bu kitap, tarih boyunca sır olarak saklanan ve sadece dışa kapalı öğretilerin içinde insanlığa aktarılan dinlerin ve peygamberlerin gerçeğini, Hakikat’in aslında ne olduğunu açık ve yalın bir dille anlatmak amacıyla yazıldı.

• “Asi Peygamberler” kimlerdi ve onların gerçek öğretilerine insanların ulaşmaları neden engellendi?

• Âdem ve Havva kavramlarıyla anlatılmak istenen gerçekler nelerdi?

• İbrahim’in Hint kutsal metinlerindeki yeri neydi?

• Nuh’un Gemisi aslında neyi anlatıyordu? Hayvanlar, fırtına, sel, deniz ve kara neyi sembolize ediyordu? Ve neden masalmış gibi doğrudan anlatıldılar?

• Musa ve Firavun’un gerçeği neydi? Hâlâ yaşıyorlar mı? Yaşıyorlarsa nerede ve ne durumdalar? Hangi kıyafetler altındalar?

Asi Peygamberler kitabı “İnsanın hakikati nedir? Ben kimim? Nereden geldim, nereye gidiyorum? Bu âlem neden ortaya çıktı?” sorularının cevabını bulma yolculuğudur.

“Asi Peygamberler Öğretisi”ni anlayan insan, dünyaya bir daha asla eskisi gibi bakamaz. Aldatılamaz, sömürülemez ve kandırılamaz. Çünkü peygamberlerin gerçek mesajlarını almış ve onların yolunu anlamış olur.
Gerçek özgürlükse ancak bundan sonra gelir...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%50
%20
%20
%0
%10
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

30.04.2021

Sonunda seri tamamlandı!

Devam kitabı olan "Sezginin Sonsuzluğu"nu nasıl beklemişsek artık, çıktığından beri kendi alanında ilk sırada. Bu, ilk bölümü. Hayatımı değiştiren kitap! Din aslında neymiş, peygamberler aslında nasıl varlıklarmış, nasıl bize yanlış öğretilmiş. Ders kitabı olmalı okullarda. 4 kez okudum, hepsinde de başka bir kitap okumuş gibiydi.

04.04.2021

Bilgimi derinleştiren

Kitabı okuduktan önce ve sonra  diye iki dönem oluştu ...Açık ve net  cümlelerle harika bir anlatımla bilgilendiriyor bizi...İkincisi  çıktı mı diye bakıyorum..Merakla bekliyorum..

05.07.2020

Hayat değiştiren kitaplardan

Yıllardır kafamda dönüp duran sorulara yanıt bulduğum, içimi ferahlatan, ufkumu açan kitap. Evrene, varoluşa, dinlere ve en çok da kendine dair merakı olan insanlar mutlaka okumalı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.