3,5/5 - 5 Kişi Yorum Yap
32,45 TL
59,0 TL %45
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 22 Ekim
Standart Teslimat : 23 - 29 Ekim
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Doktorlar, öğretmenler, mucitler, sporcular, yazarlar, savaş kahramanları, bilim insanları…

Aralarında Müzeyyen Senar, Nene Hatun, Ayşen Gruda, Leylâ Erbil, Ümmiye Koçak, Canan Dağdeviren gibi isimlerin de olduğu, Türkiye’nin her yerinden, her köşesinden yüz olağanüstü kadın. Kimi toplumsal önyargıları yıkmış, kimi fiziksel engellerin üstesinden gelmiş, birbirinden zeki, birbirinden başarılı kadınlar. Bazıları geçmişin tozlu sayfaları arasından çıkıp geldi, bazıları daha kendi tarihlerini yazmaya yeni başladı. Ortak noktaları belli: Hepsi hayal etti, çalıştı, ne olursa olsun pes etmedi ve başardı.

Onlarca dile çevrilen ilk iki kitabıyla çok satanlar listelerinden inmeyen, kadın erkek her yaştan insanın baş ucunda kendine yer bulan Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler, bu defa Türkiye’den hikâyelerle, farklı mesleklerden ve farklı yaşlarda kadınların başarı öyküleriyle ilham vermeye hazırlanıyor!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%20
%40
%20
%20
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.10.2020

Bizim insanımız

Örnek olarak bizim insanlarımızın seçilmesi ile önemli bir çalışma olmuş

17.10.2020

Bu toprakların güçlü kadınları.

Uluslararası yayınlanan ilk iki cildin ardından Türkiyemizden 100 şahane kadının hikayesini anlatan bu kitabı alıp kitaplığıma koydum. Tüm dünyada yayınlanan seriden de daha güzel çizimler ve hikayeler var. Emeği geçen insanlara ne kadar teşekkür etsem az. Bu kadınların hikayeleri sadece kız çocukları için değil aynı zamanda erkek çocukları için de ilham verici olacaktır. Lakin tabiki öncelikle güçlü kız çocukları lazım bizlere. Alın,okuyun. Bol bol hediye edin. Ben öyle yapacağım çünkü.

17.10.2020

Harika

İlham veren Ufuk açan hayat öyküleri

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.