0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
16,72 TL
22,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 16 Ocak - 21 Ocak
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Aralık Bilgisi Kitap Açıklaması


Aralık Bilgileri'nin Önemi

Solfej eğitiminde ve armoniye başlangıç eğitiminde Aralık Bilgileri çok önemlidir. Aralıkları iyi öğrenmiş bir öğrenci, solfej parçalarını bilerek ve daha doğru seslerle okuyabilir. Armoni eğitiminde de Aralık Bilgileri iyi öğrenilmeden eğitime başlanamaz. Bu bakımdan Aralık Bilgileri, solfej eğitiminin ve armoni eğitiminin temel bilgileri arasında yer alır. bu düşünceyle kitap, solfej ve armoni eğitiminin önemli bir ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Öğretmen ve öğrenciye yararlı olacağı düşünülmektedir.

Her öğretmene bir kitap, her öğrenciye bir kitap

Elinizde tuttuğunuz bu Aralık Bilgisi kitabı, aslında hem kitap hem defter. Bu kitapta seslerin aralıkları ile ilgili her konu, tanımlanıyor-açıklanıyor-örneklenyor ve kişinin, öğrendiği bu bilgileri uygulaması isteniyor. Öğrenilen aralıkların notası, uygulama sırasında, deftere yazılır gibi boş bırakılmış özel dizeklere yazılıyor. Böylelikle kitap, defter gibi kullanılmış oluyor. Bu türlü kitap-defter sistemi, Türkiye'deki müzik eğitiminde ilk kez kullanılıyor ve hem öğretmene hem öğrenciye kolaylık sağlıyor.Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sun Yayınevi

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.