Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Genel Dünya ve Avrupa 1
Amerika ve Afrika 2
Okyanusya / Asya ve Türkiye 3

Ansiklopedik Ülkeler ve Dünya Atlası, öğrenciler ile vazgeçilmez bir başvuru kaynağı. Yetişkinler için ise çarpıcı fotoğrafları ile zevk alınarak okunacak oldukça yararlı bilgiler içeriyor. Gezginlere ise dünyadaki her ülke için en son bilgilere ulaşabilecekleri bir "Dünya Rehberi". Ülkeleriyle ve üzerinde yaşayan insanlarıyla dünya tarihinin kısa ve eğlenceli bir özeti.

Eğlenceli yanı, sayfalar arasında dolaşırken görsel bir belgeseli izleme tadında.

Ansiklopedik Ülkeler ve Dünya Atlası'nın sayfalarında ilerledikçe, özenle seçilmiş fotoğraflar sizleri gizemli ülkelerin şaşırtıcı bilgilerine ulaştıracak.

Elinizdeki bilgi kaynağının en büyük özelliği, ilk defa Türkiye'den dünya ülkelerine ilginç ve özgün yaklaşım sergiliyor olması. Önceki kaynaklar bir Batı ülkesinin gözüyle yazılıp dilimize çevrildiği için Türk öğrencilerine, aşılması güç bir yabancılık oluşturuyordu. Bu eser Türk uzmanlarınca hazırlandığı için yakın ilişki içinde olduğumuz başta Almanya gibi batı ülkeleriyle Türk Cumhuriyetleri gibi yakın ülkelerle son yılların ilişkileri ve tarihsel bağlar göz önüne alınarak oluşturuldu.

Dünya artık bizim gözümüzle elinizin altında...
(Arka Kapak)Sayfa Sayısı: 725

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Bilmar Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız