5/5 - 2 Kişi Yorum Yap
28,8 TL
48,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 16 Nisan - 21 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Android Oyun Programlama Kitap Açıklaması

Hemen her gün, milyonlarca oyuncuya erişmiş oyunları geliştirenlerin başarı hikâyelerini bir yerlerden okuyoruz. Kimisi hazırladığı ilk oyunu uygulama marketinde yayınlayıp hiç beklemediği başarılar elde ederken kimisi de kapsamlı bir geliştirici takımı ve büyük emeklerle hazırladığı oyun ile aradığı başarıyı buluyor.

Bu kitapta Android editörlerinin ve oyun motorlarının kurulumundan başlanarak 3D oyun geliştirmeye kadar programlamadan bahsedilmesinin yanında; başarılı bir oyunun ilk tuğlasını koymadan önce planlamanız gereken; stratejiler, para kazanma yöntemleri, pazarlama metotları anlatılmıştır. Ayrıca oyununuzu uygulama marketlerinde nasıl yayınlayacağınız da sizlerle paylaşılmıştır. Kitapta, tek bir bakış açısı kullanılmadan farklı editörler ve oyun motorları ile oyun geliştirme anlatılarak örnekler sunulmuştur.

- Oyun Fikri Geliştirme 
- Android Studio ile Oyun Geliştirme 
- Animasyonlu Oyun Ekranı Hazırlama 
- İleri Düzey Açılış Ekranı Oluşturma 
- Unity ile 2D ve 3D Oyun Geliştirme 
- Corona SDK, BuildBox ve Unreal Engine 
- Oyunlardan Para Kazanmak 
- Oyun İçi Satın Almalar 
- Reklam Entegrasyonu 
- Google Play Store’da Oyun Yayınlama 
- Diğer Oyun Motorları 
- Diğer Uygulama Marketleri 
- Örnek Oyunlar

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

21.07.2019

Güzel, öğretici

Güzel ve öğretici bir kitap. Çok fazla teknik terim yok, anlaşılır bir anlatım var kitapta. Merak ettiklerimin hepsi bu kitapta var, teşekkürler.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.