İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 328

Dil : Türkçe

New York Times çoksatanı bu kitapta, fantastik edebiyatın en sıradışı karakterlerinden birinin hikâyesi anlatılmaya başlanıyor. Bu kara elfin yaşadığı yerin altındaki daha da karanlık dünyasında geçen macerası s ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Yazar Hakkında

R. A. Salvatore

R. A. Salvatore

Robert Anthony Salvatore, 1959'da Massachusetts'de doğdu. Yayınlanan ilk romanı The Crystal Shard (Kristal Parçası) idi. O zamandan bu yana, aralarında New York Times çok satanları Halfling's Gem (Buçukluğun Mücevheri), Sojourn (Göç), The Legacy (Miras) ve Starless Night'ın (Yıldızsız Gece) da olduğu on ikiden fazla romanı yayımlandı . Massachusetts'deki evinde karısı Diane ve üç çocuğuyla yaşamaktadır.

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması


New York Times çoksatanı bu kitapta, fantastik edebiyatın en sıradışı karakterlerinden birinin hikâyesi anlatılmaya başlanıyor. Bu kara elfin yaşadığı yerin altındaki daha da karanlık dünyasında geçen macerası sizi benzersiz bir yolculuğa davet ediyor. "Mevki benim toplumumun çelişkisidir, iktidar düşkünlüğü içindeki iktidarımızın kısıtlanmasıdır. İktidar ihanetle kazanılır ve iktidara sahip olana karşı ihanete davetiye çıkarır. Menzoberranzan'ın en kudretlileri, günlerini sırtlarına saplanacak hançere karşı arkalarını kolaçan ederek geçirirler. Ölümleri ise çoğunlukla önlerinden gelir." Drizzt Efsanesi bu kitapla başlıyor!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 328

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

 

Puanlamalar

%77,8
%11,1
%11,1
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

05.01.2018

Süper

Uzun bir seri olmasından sürekli okumayı ötelediğim bir seriydi. yeni başladım elimden düşmüyor. Fantastik edebiyat seviyorsanız tereddüt etmeden başlayın.

03.10.2017

Tavsiye

Fantastik edebiyat okumayı seven arkadaşların kesinlikle es geçmemesi gereken bir seri.