Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Sağlık mesleki eğitimi veren okullarda; 1992 yılından bu yana "hemşirelik, ebelik, sağ-lık memurluğu, sağlık teknisyenliği" bölümü öğrencilerine okutulan ders kitabıdır.

Bu kitap;
1. Hacettepe Üniversitesi, Temel Tıp Bilimleri Bölümü Morfoloji Anabilim Dalı öğretim üyeleri tarafından incelenmiş olup; anılan üniversiteden 21 Kasım 1991 tarihinde "DERS KİTABI OLUR" raporu almıştır.

2. Sağlık Bakanlığı Yayın Kurulu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin raporuna istinaden; 07.06.1992 gün ve 92/2-17-A-C sayılı kararıyla "hemşirelik, ebelik, sağlık tek-nisyenliği" bölümü öğrencilerine "DERS KİTABI" olarak okutulmasını onaylamıştır.

3. Milli Eğitim Bakanlığı, Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın 14.07.1993 gün ve 1737 sayılı yazıları ile "DERS KİTABI" olarak okutulması onaylanmıştır.

4. Sağlık Bakanlığı'nın "Anatomi ve Fizyoloji" dersi yeni öğretim programına göre ye-niden düzenlenmiş; Bakanlık Yayın Kurulu'nun 16.07.2003 gün ve 2003/2-12-3 sayılı ka-rarı ile yeniden "DERS KİTABI" olarak okutulmasına karar verilmiştir.

1992 yılından beri 20 defa basılan bu kitap; sağlık meslek lisesi, sağlık yüksek okulu ve sağlıkla ilgili diğer yüksek okul (fizik tedavi ve rehabilitasyon, beslenme ve diyetetik, bi-yoloji, beden eğitimi, vb.) öğrencilerinin yoğun talebi üzerine; genişletilmiş metinleri ve renklendirilmiş resimli haliyle 20. baskısını yapmıştır.

Sağlık Bakanlığı'nın mesleki öğretim programına göre hazırlanan bu kitabın tüm öğ-rencilere yararlı olacağına inanıyorum.
-Dr. Mehmet ÖZDEN-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 491

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yazarın Kendi Yayını

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız