Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


3 dilde hazırlanan Anadolu Ajansı 2014 yıllıkları raflarda yerini aldı. Anadolu Ajansı'nın Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere üç dilde hazırladığı üç farklı yıllık, kitapçılarda satışa sunuldu. Anadolu Ajansı, 100. Yıl Vizyonu çerçevesinde, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere farklı yıllıklar hazırladı. Türkiye'de üç farklı dilde yayımlanan tek yıllık olma özelliğini taşıyan çalışma, 2014'ün tüm önemli olaylarını çarpıcı fotoğraflarıyla gözler önüne seriyor.

Siyasetten sanata, ekonomiden spora, bilimden sağlığa Türkiye ve dünyada 2014'de iz bırakan tüm olay ve kişilerin yer aldığı çalışma, günlük kronolojik sırayla sunuluyor. Yıllık, 1 Ocak'tan 31 Aralık'a kadar tüm günlere ilişkin gelişmeleri içermesi nedeniyle arşiv tutkunları için de önemli bir kaynak eser niteliği taşıyor.

Anadolu Ajansı Kurumsal İletişim Direktörlüğü öncülüğünde tüm haber editörlüklerinin desteğiyle titiz bir çalışma sonucu tasarlanan yıllıklarda, yüksek çözünürlüklü 200'den fazla fotoğraf bulunuyor. Arapça yayınlanan yıllık, ağırlıklı olarak Arap coğrafyasındaki olayları, İngilizce yayınlanan yıllık ise ABD ve Avrupa'daki önemli gelişmeleri anımsatıyor. Yıllıkta ayrıca Anadolu Ajansı foto-muhabirlerinin 2014'de çektiği en iyi fotoğraflar da yer alıyor.

Satış fiyatı yurt içinde 39,5 TL, yurt dışında ise 39,5 USD olarak belirlenen yıllıklar kitap sitelerinde ve seçkin kitapevlerinde satışa sunuldu. Çalışma, yüksek baskı kalitesinin yanında makul fiyatıyla da ilgi duyan herkes için ulaşılabilir kaynak niteliği taşıyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 254

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Anadolu Ajansı

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız