Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Altüst Dergisi Sayı 16 Kitap Açıklaması


Derginin 16. sayısı Temmuz ayında yayınlanıyor. Türk, Kürt, Ermeni ve Yahudi sosyalistlerin birlikte çıkarttıkları enternasyonalist dergi ALTÜST'te, birçok konu ve dosyaya yer veriliyor. Yayın politikası "Ulusalcı, Kemalist, milliyetçi, militarist, islamafobik, cinsiyetçi ve homofobik olmayan solun memleketteki ve dünyadaki gelişmeler karşısında yaklaşımını tartışmak, pekiştirmek" olarak belirlenen derginin omuncu sayısı yine dosyalarla ve teorik-tartışma yazılarıyla dopdolu.

Bu sayıda yer alan "Azınlık Vakıflarının El Konulan Mülkleri" dosyasında, Vakıflar Genel Meclisi'nde azınlık vakıfları'nı iki dönem temsil eden Laki Vingas ile ve görevi bu yıl devralan Toros Alcan ile kapsamlı iki söyleşi yer alıyor. Ayrıca Ahmet Altan'ın seçim sonuçları ve HDP hakkında, Ümit Kıvanç'ın Süleyman Demirel hakkında yazıları ve daha pek çok yazı, pek çok yazar var.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 64

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altüst Dergisi

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.