Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Derginin 14. sayısı Ocak ayında yayınlanıyor. Türk, Kürt, Ermeni ve Yahudi sosyalistlerin birlikte çıkarttıkları enternasyonalist dergi ALTÜST'te, birçok konu ve dosyaya yer veriliyor. Yayın politikası "Ulusalcı, Kemalist, milliyetçi, militarist, islamafobik, cinsiyetçi ve homofobik olmayan solun memleketteki ve dünyadaki gelişmeler karşısında yaklaşımını tartışmak, pekiştirmek" olarak belirlenen derginin on dördüncü sayısı yeni dosyalarla ve teorik-tartışma yazılarıyla dopdolu.

Bu sayıda yer alan "Mekânlar, Binalar ve Politika" dosyasında Uğur Tanyeli, Cengiz Özdemir, Talat Ulusoy ve Esra Akbalık gibi yazarların yazıları, "Ermeni Sorununu Ne Zaman Nasıl Öğrendim" dosyasında Ferhat Kentel, Baskın Oran ve İrvin Cemil Schick'in yazıları yer alıyor. Ve Tolga Tüzün, Turgay Fişekçi, Roni Margulies dahil daha pek çok yazar, pek çok yazı var.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 64

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altüst Dergisi

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız