15,95 TL
Standart Teslimat : 28 Eylül - 01 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Aktivite Kitabı 2 - Sebzoti Kasabası Kitap Açıklaması

 

Sevgili Anne Babalar,
Sebzoti Kasabası Aktivite Kitabı “değerler eğitimi” kapsamında hazırlanan dört öykü kitabının karakterleriyle hazırlandı.
Kitaptaki etkinliklerde çocuğun gelişiminin yaş özellikleri ve sahip olduğu temel beceriler dikkate alınmıştır. Bu kitaplar sayesinde çocuğunuz ile evde zenginleştirilmiş bir ortam oluşturabilir ve geçirdiğiniz vakti daha verimli ve etkin şekilde değerlendirebilirsiniz.
Kazanımlar;
• Bellek gelişimi
• Düşünme becerisi
• Dikkat ve odaklanma
• Parça-bütün ilişkisi
Bunların dışında çocuk, meyve, sebze ve diğer nesnelerin isimlerini tekrarlayacak, yetişkinler tarafından okunan basit metinleri analiz etmeyi öğrenecektir.
Kitapların kullanılması aşamasında dikkat edilmesi önerilen noktalar;
1. Küçük yaş grubu çocukların dikkat sürelerinin kısa olduğu göz önüne alınarak, bir seferde birçok etkinliğin tamamlanmaması gerektiği unutulmamalıdır.
2. Çocuğun zorlandığı noktalarda mutlaka ipucu verilmelidir. Örneğin kavram sorularında çevrenizdeki gerçek objeleri kullanarak örneklendirme yapabilirsiniz.
3. Etkinlikler sırasında kahramanlar hakkında sohbet edebilir hikâyeyi tekrar hatırlatabilirsiniz.
Aktivite kitaplarını kullanırken keyifli çalışmalar dileriz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.