Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Hayat yola çıkan herkesi varması gereken yere götürür.


Her birimiz var olan her duyguyu hissedip var olan her deneyimi anlayıncaya kadar buradayız.


Ya Bir olup BİZ olacağız ya da zıtlıkların algısında, yargılamanın tuzaklarında yok olacağız.


Acı bilginin bedene inmesidir.


Bilgiyi bedene indirmeli olman gereken şeye dönüşmelisin.


Ve hayat şükürler olsun ki hepimizden daha akıllıdır.


 


Setin içinde yer alan kitaplar: Fİ, Çİ, Pİ


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%49
%12,2
%8,2
%10,2
%20,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.04.2018

Pi’ye ulaşanlar umursayanlardır!

Herkese zorla okutasım var bu kitapları o kadar iyi ki yazara hayran kaldım. Ama bütün olay Pi’de hikaye sizi zaten sürüklüyor ve Fi ve Çi’yi merakla okuyorsunuz derken Pi’de tüm doygunluğu yaşıyorsunuz kendinizi aydınlanmış hissediyorsunuz dünyanın ülkenin farkına varıyorsunuz.Okuyun, okutun...BİZ olalım.

22.10.2015

Çok beğendim.

Kitabı çok okunduğu için merak edip aldım. İlk kitaptada aradığımı bulamadım. Takıntılı bir adamın hikayesi ve bir yığın karakter var nasıl bir yere varılacak dedim. Fi bitti, Çi´yi okudum şimdi Pi´yi okuyorum. Bence olay Pi´de kopmuş çok beğendim. Çok doyurucu ve yazara hayran kalmamak elde değil. Bu kadar donanım bu yaşta nasıl olur demekten kendini alamıyor insan. Ama ikisini okumadan 3.kitabı okumayın. Hepsini okuyun ve gerçekten bir farkındalık yarattığını göreceksiniz. Kitapta çok emek var ve boş değil. İnanılmaz çok bilgi veriyor, felsefesi var, bir yığın haberiniz olmayan araştırma var. 3. kitapta iyi ki okumuşum dedim. Lütfen sonuna kadar okuyun.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız